Jdi na obsah Jdi na menu
 


Obrazek

 

Zahrajete si občas nějakou hru na mobilu ? Nebo hrajete do únavy ?Sháníte hry ?U nás máte možnost si stáhnout nějaké skvělé java hry, které si můžete na svém mobilu zahrát.Hry, které zde najdete nejsou naší výroby, ale i přesto se postaráme o jejich 100% funkčnost.Všechen text, tabulky, jsou naší výroby.

 

 

2 | 3 | 4 | 5 | 6

 

QSOCCER INFO DOWNLOAD
Obrazek Klasický fotbal, ve kterém je stejný počet hráčů jako v reálném fotbalu.Máte zde možnost si vybrat z 22 týmů světového kalibru.

Obrazek

 

 

Block breaker

INFO DOWNLOAD
Obrazek V Palm Ocean vás čeká mnoho důležitých úkolu.Slavný miliardář Block Breaker zde organizuje mnoho party a soutěží, kterých se bezpodmíněčně musíte zúčastnit.Problém je však v penězích.Aby jste mohli vstoupit do soutěže musíte mít 1 milion dolarů a vy máte pouze 100 000 dolarů.

Obrazek

 

 

Foulplay Soccer

INFO DOWNLOAD
Obrazek Fotbal netradičně.Nejde o přesnost, nejde o přihrávky a ani o obehrávky.V této hře pořdně zřiďte své spoluhráče nebo protihráče.

Obrazek

 

 

Ber nebo Neber INFO DOWNLOAD
Obrazek Zábavná soutěžní hra na motivy televizní soutěže Ber nebo neber, kterou můžete vidět na televizním kanálu Prima.V této hře jde o naprosto stejný princip.Pokořte kufříky a odejděte jako vítěz.

Obrazek

 

 

Real Football Manager Edition

INFO DOWNLOAD
Obrazek Dalží verze fotbalu, ve které ale jste trenérem a mangerem, který má za úkol postavit silný a odhodlaný tým.Začněte.

Obrazek

 

 

THQ Worms INFO DOWNLOAD
Obrazek Další ze série bojujících červíků, která je známá po celém světě.Zabojujte si s červíky a uvídíte, jaké máte schopnosti.

Obrazek

 

 

Tennis Open 07

INFO DOWNLOAD
Obrazek Máme zde pro vás skvělou hru ze světa tenisu.Hra je pro všechny milovníky tohoto sportu, ale i pro jen tak "pařmeny" java her.

Obrazek

 

 

Pro Golf 2007

INFO DOWNLOAD
Obrazek  Nyní něco pro milovníky sportu bohatých, tedy golf.Další skvělá java hra.

Obrazek